SPALVOS-KAIP SU JOMIS SUSIDRAUGAUTI?

SPALVOS-KAIP SU JOMIS SUSIDRAUGAUTI?

Kalbant apie stilių - spalva yra pats svarbiausias dalykas. Miesto gatvėse vis dažniau galime stebėti, kaip įvairiai žmonės rengiasi, atrodo, lyg visos spalvos būtų vienodai svarbios. Dabartinė mada ypatingai mėgsta laužyti taisykles bei stereotipus ir trinti ribas tarp sezonų.

Lietuvoje stilių diktuoja socialinių tinklų žvaigždės, jos stebina ir pristato naujus įvaizdžius. Vis dažniau galime pastebėti, kaip tamsių atspalvių drabužius keičia drąsios ir ryškios spalvos.

Tad jei norime į savo drabužių spintą įnešti daugiau spalvų, tikrai reiktų pasidomėti, kokios spalvos tinka būtent tau, nes skirtingos spalvos skirtingiems žmonėms gali sukurti skirtingą efektą, tai priklauso nuo daugelio dalykų: kūno spalvos, sudėjimo ir pan. O vienas iš pagrindinių būdų tai padaryti - atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą. Nereiktų aklai rinktis tik iš šiltų spalvų, jei jūsų odos tonas yra šiltas, arba tik iš šaltų spalvų, jei jūsų odos tonas šaltas. Jūsų tikslas yra sustiprinti natūralius savo kūno atspalvius. Labai svarbu nebijoti eksperimentuoti su skirtingais tonais.

Kitas labai svarbus aspektas renkantis spalvas - jų suderinamumas. Derinti skirtingas spalvas paprasta ne kiekvienam, ypač jei esame pratę prie neutralių spalvų. Tarkim, prie geltonos spalvos puikiai tinka juoda, žibuoklių melsva, raudona. Prie violetinės - tamsiai mėlyna, mėtų ir raudona spalvos, o prie žalios - baklažanų, sidabrinių eglių arba balta. Reikia nepamiršti, kad kartais galima ir „pamaištauti“ ir žaisti ne pagal taisykles. Jei tau atrodo, kad prie juodų kelnių nori vilktis juodą palaidinę, tu drąsiai gali tai daryti, tiesiog sužaisk su skirtingomis faktūromis ir atspalviais, tuomet visada atrodysi pribloškiamai.

Spalvos turi pabrėžti asmenybę ir gražiausius veido bruožus. Jei tinkamai pasirinksite spalvas, tikrai išryškinsite geriausius savo veido bruožus ir kūno privalumus, tačiau tai reikia daryti labai atsakingai. Pasirinkus netinkamas spalvas arba tiesiog per daug skirtingų spalvų, įvaizdis tampa sunkus ir gali atrodyti neskoningai. Labai dažnai renkamasi spalvas neatsižvelgiant į tinkamas, o pagal tuo metu vyraujančias madas. Nereiktų pasiduoti mados įtakai, reiktų rinktis atsakingai, suprasti, jog tai, kas yra šiuo metu madinga, ne visada atrodys stilingai ant tavęs. Jei vis dėl to pasiklydai tarp galybės spalvų ir atspalvių, siūlyčiau pasikonsultuoti su stilistu. Jis visad mielai pagelbės ir padės išsirinkti būtent tau tinkamų spalvų drabužius ir padės sukurti norimą stilių, įvaizdį.

Palikite atsiliepimą