Kaip atrasti savo stilių?

Kaip atrasti savo stilių?

Žingsniai, kurie padės atrasti savo stilių.

Gabumas gerai atrodyti – tai menas. Garsūs stilistai ir dizaineriai iš viso pasaulio ieško sprendimus, kaip atrodyti išskirtinai, turėti nepriekaištingą stiliaus skonį ir jaustis kaip Holivudo žvaigždė. Deja, bet ne visi mes turim laiko ir finansų siekti šiuolaikinės mados ar pirkti tik „Gucci“ ar „Versace“ drabužius. Todėl labai svarbu atrasti savo stilių ir atrodyti tobulai, nepriklausomai nuo to, koks skaičius parašytas ant pirkinio etiketės. Tam mes siūlom 5 žingsnius.

1. Sužinokite save ir savo kūną

Niekas geriau nesužinos jūsų kūno pranašumus ir trūkumus, kaip jūs patys. Sužinokite ką jūs norite paslėpti, ką paryškinti, o tai pat ir jūsų figūros tipą. Tai jums padės rasti drabužius, kurie atrodys ant jūsų tobulai ir suteiks pasitikėjimą savimi.

2. Spalvos

Kaip sako mokslininkai, žmogus pirmiausiai reaguoja į daikto spalvą, o po to į jo formą. Todėl sprendžiant savo stiliaus klausimą, reikia atkreipti dėmesį į drabužių spalvas. Kurios tinka prie plaukų, kurios išryškina jūsų akis, o kurios tiesiog jums suteikia malonumą nešiojant.

3. Atraskite savo perliuką

Įsivaizduokite situaciją, kad jūs esat sutikę žmogų, kuris nešioja ryškius geltonus akinius. Kai jūs sutiksite šitą žmogų dar kartą, kaip jūs galvojote, jūs prisiminsite jį pagal jo vardą ar striukę? Ne, prieš jūsų akis bus tie patys geltoni akiniai. Kodėl ir jus negalite sugalvoti sau perliuką, pagal ką kiti žmonės prisimins jūs? Tai gali būti neordinariniai akiniai nuo saulės arba raudoni lūpų dažai. Įjunkite savo vaizduotę.

4. Ieškokite idėjų visur

Šiais laikais mes turim didžiulį idėjų šaltinį ir vardas jo – internetas. „Skrolindami“ „Instagram‘ą“ arba „Pinterest‘ą“ saugokite derinius, kurie jums patiko. Camila Cabello apsirengusi suknele su gėlytėmis kartu su džinsine striuke – „screenshot‘as“, Megan Markl pakartojo princesės Dianos mėgstamiausią išvaizdą – „screenshot‘as“. Taip jus rasite idėjų, kurie padės jums išsiskirti iš visų.

5. Ir paskutinis - emocijos

Turėjot blogą pasimatymą – išmeskite tą suknelę, kurią turėjot tą vakarą. Jus atleido iš darbo – niekada nenešiokite tą apyrankę, kurią jūs iš pradžių palikot, o po to grįžot jos. Šitie daiktai niekada nesuteiks jums malonumą nešiojant juos. Kai drabužiai jums patinka ir nesukelia neigiamų emocijų, tik tada jūs galėsite jaustis „confident“, džiaugtis gyvenimu ir turėti nepakartojamą stilių.

Sėkmės ieškojimų kelionėje!

Palikite atsiliepimą